Pridané 2 weeks ago

Autoipari operator

LokalitaGYOR-MOSON-SOPRON, Gyor, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-02-04

KategóriaVyroba

Munkalehetőség Magyarországon autóipari operátort keressunk
FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • Alkatrészek komissiózása,
  • Festett autóalkatrészek vizuális ellenőrzése,
  • Termék munkautasítás alapján történő összeszerelése,
  • Összeszerelt késztermék átadása végellenőrzésre,
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet fenntartása.

Egyéb béren kívüli juttatások
  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Cafeteria
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet

Megbízó
Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
alapfokú végzettség
Beszélt nyelvek
Magyar nyelv - Küszöbszint (B1)
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000JS91RUAT

Nedávno prezerané pracovné ponuky

  • Bratislavský kraj, Malacky, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Trenciansky kraj, Nová Dubnica, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Trenciansky kraj, Trenčín, Slovakia PP Adecco
  • Director