Pridané 1 month ago

Munkalehetőség Gyórben! Targoncavezető

LokalitaGYOR-MOSON-SOPRON, Gyor, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-03-06

KategóriaVyroba

Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Munkalehetőség Magyarországon Targoncavezetőt keressunk
FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Raktárba beérkező áruk anyagmozgatása és betárolása
  • Komissiózás
  • Sorkiszolgálás kézi és gépi anyagmozgatással
  • Leltárokban, készletellenőrzésben való aktív részvétel
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet fenntartása
  • A JIT elvű ellátás folyamatosságának biztosításához szükséges tevékenységek megvalósítása

Egyéb béren kívüli juttatások
  • Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
  • Cafeteria
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet

Megbízó
Gépjárműipar, járműgyártás
Gépjármuipar
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
középfokú végzettség érettségi nélkül
Készségek és személyes tulajdonságok
  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány (3324, 3312)
  • Legalább 1 éves targoncavezetői tapasztalat
  • Logisztika folyamatainak, működésének alapszintű ismerete
  • Terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000JS90sUAD

Nedávno prezerané pracovné ponuky

  • Žilinský kraj, Námestovo, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Prešovský kraj, Prešov, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Director