Pridané 1 month ago

Minőségbiztosítási technikus

LokalitaGYOR-MOSON-SOPRON, Gyor, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-03-06

KategóriaLogistika a skladove hospodarstvo

Munkalehetőség Magyarországon Minőségbiztosítási technikust keressunk
FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
• Belső és külső reklamációk, nem megfelelőségek kezelése, követése
• Hibaanalízis
• Minőségügyi dokumentációk vezetése, statisztikák készítése
• Selejtek követése, selejt kezelés
• Mérések elvégzése, vizuális ellenőrzés
• Nem megfelelő termékek zárolása, válogatások koordinálása
• Gyártási minőség folyamatos felügyelete
• Mérnöki változtatások lekövetése
• Dolgozók minőségügyi oktatása
• Szoros együttműködés a minőségügyi mérnökséggel
Egyéb béren kívüli juttatások
Versenyképes fizetés és bónusz rendszer
Cafeteria
Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
Információk a kiválasztási folyamatról
Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás
Megbízó
Gépjárműipar, járműgyártás
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
Készségek és személyes tulajdonságok
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú végzettség
• Műszaki beállítottság
• Hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
• Minőségügyi technikák alapvető ismerete
• Folyamatszemlélet és minőségtudatosság
• Erős problémamegoldó képesség
• Önállóság, felelősségtudat, precizitás
• Felhasználói szintű Word/Excel ismeret
• Több műszakos munkarend vállalása
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000JS90YUAT

Nedávno prezerané pracovné ponuky

  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco
  • Manager
  • Staff