Pridané 1 month ago

Inžinier kvality pre zákazníkov

LokalitaTrenciansky kraj, Ilava, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1000.00

Dátum2019-06-04

KategóriaInzinierstvo a technika

Pre nášho klienta - prosperujúcu spoločnosť pôsobiacu v automotive - hľadáme inžiniera zákazníckej kvality. Ponuka vhodná aj pre absolventov VŠ so zameraním na kvalitu produkcie.
Náplň práce:

- Zodpovednosť za zákaznícku kvalitu - kontrola reklamácií
- Monitoring kvality, analýza aktuálneho stavu, hodnotenie výkonnosti kvality
- Riešenie záručných reklamácií
- Spolupráca s laboratóriom pri riešení reklamácií, vyhodnotení rozboru reklamovaných častí
- Testovanie spoľahlivosti meraní
- Zodpovednosť za dokumentáciu kvality
- Pravidelný reporting
Ponuka:
- Práca v dynamickom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu, ďalšie vzdelávanie
- Kvartálne odmeny, 13. plat
- Príspevky na dovolenku, športové a voľnočasové aktivity
- Príspevok na DDS
- Príspevok na cestovanie
- Preplácanie nadčasov
- Mzda od 1000,- brutto a viac v závislosti od skúseností a vedomostí kandidáta
Požiadavky:
VŠ vzdelanie technického smeru, kvalita produkcie
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
  • Orientácia v problematike kvality vo výrobnej spoločnosti - automotive, strojárstvo
  • Znalosť štandardov IATF, VDA
  • Znalosť nástrojov kvality APQP, FMEA, SPC
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • Samostatnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000Hvt15UAB