Pridané 1 month ago

Systémový inžinier

LokalitaTrenciansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-04-23

KategóriaInzinierstvo a technika

Pre nášho významného klienta hľadáme do Nového Mesta nad Váhom kandidáta, ktorý sa cíti komfortne v oblasati dizajnu a vývoja.
Náplň práce:
• zapojenie sa do dizajnu a vývoja elektrických alebo elektro-mechanických zariadení
• návrh dizajnu a schém zapojenia podľa potrieb klienta
• vývoj komplexných technických riešení
• spolupodieľanie sa na vývoji nových produktov
• technická dokumentácia
• úzka spolupráca s mechanickými dizajnérmi na pridelených projektoch
• analýza chýb vzniknutých pri výrobe a návrh protiopatrení
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- sociálne benefity
- prac. voľno nad rámec zákona
- pravidelné zvyšovanie mzdy
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Elektrotechnický priemysel
Klient je špičkou v oblasti výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
Elektrotechnické
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
PLM Tecnomatix - základy
Počet rokov praxe
2
  • nutná prax min. 2 roky
  • skúsenosti v oblasti dizajnu, návrhov a konštrukcií
  • nutná elektrotechn. vyhláška min §21
  • Windchill, TeamCenter, Oracle PLM - výhodou

Platové podmienky: min. mzda od 1200€ brutto ( je možná vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta)
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000HvpXFUAZ

  • Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco