Pridané 4 months ago

Procesný inžinier pre konečné testovanie

LokalitaTrenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1200.00

Dátum2019-04-15

KategóriaInzinierstvo a technika

Príležitosť byť súčasťou novootvoreného vývojového centra a výroby pre nemeckú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v automobilovom priemysle.
Náplň práce:

- Nastavovanie procesov v oblasti koncového testovania (dverové systémy, regulátory okien)
- Plánovanie a zavádzanie do praxe testovacích nástrojov
- Zostavovanie kľúčových hodnôt pre oblasť testovania
- Vyhodnotenie a realizácia technických zmien
- Optimalizácia procesov
Ponuka:
- Zimný a letný bonus
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Vzdelávanie - odborná aj jazyková oblasť
- Možnosť profesného rastu
- Kvalitné zaškolenie v Nemecku
- Športové a kultúrne podujatia
- Príspevky zo sociálneho fondu
- Podiel na zisku spoločnosti
Mzda od 1200,- a viac
Požiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
elektrotechnika, automatizácia, priemyselné inžinierstvo
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
C - základy
C# - základy
Počet rokov praxe
2
  • Skúsenosť v oblasti testovania mechatronických systémov
  • Aspoň okrajová skúsenosť s programovaním PLC, alebo C, C#, LabView
  • Základné znalosti MTM, FMEA
  • Orientácia v požiadavkach automobilovej elektroniky (zbernicové systémy, CAN, LIN)
  • Komunikatívna znalosť anglického jazyka

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000Hvj57UAB

  • Trenciansky kraj, Prievidza, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Nitriansky kraj, Nitra, Slovakia PP Adecco
  • Staff
  • Žilinský kraj, Žilina, Slovakia PP Adecco