Pridané 1 month ago

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu s Nemčinou na oddelenie podpory zákazníkov (1100€ Brutto + Bonusy do 370€ mesačne) záujem o hudbu vítaný!

LokalitaBratislavský kraj, Bratislava, Slovakia PP Adecco

Typ práceStaff

Základná zložka mzdy

Dátum2019-03-28

KategóriaCall centra a zakaznicka podpora

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre známu rozrastajúcu sa spoločnosť pôsobiacu v hudobnom priemysle hľadáme kolegu alebo kolegyňu na oddelenie podpory zákazníkov pre ich e-shop platformu.
Na tejto pozícií sa budete okrem iného denne venovať:
  • Emailovej, chatovej a telefonickej komunikácií so zákazníkmi (prichádzajúce správy a hovory)
  • Preklady marketingových materiálov do nemeckého jazyka
  • Administratíva a práca v systéme SAP (predošlá skúsenosť výhodou)

Zamestnanecké výhody, benefity
  • Zamestananecké zľavy na nákup celého sortimentu
  • Vernostné a rodinné odmeny
  • Teambuildingové a športové aktivity

Známa rozrastajúca sa spoločnosť v hudobnom priemysle.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
  • Výborná znalosť nemeckého jazyka
  • Prozákaznícky prístup
  • Záujem o hudbu a hudobné nástroje

Základná zložka mzdy (brutto)
1100€ + mesačné odmeny do 370€
Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000AgbriUAB