Pridané 3 months ago

Elektrotechnický inžinier pre správu BOM

LokalitaTrenciansky kraj, Nová Dubnica, Slovakia PP Adecco

Typ práceSpecialist

Základná zložka mzdy1000.00

Dátum2019-03-06

KategóriaInzinierstvo a technika

Hľadáme elektrotechnika, ktorý sa vie orientovať v technickej dokumentácií, má prehľad v SMT výrobe a má záujem o ďalší rozvoj.
Náplň práce:

  • Úzka spolupráca so všetkými závodmi v rámci skupiny, aj zo zahraničia
  • Prebranie technickej špecifikácie k danému produktu
  • Správa BOM - mechanické a elektrotechnické komponenty
  • Definovanie objednávky komponentov, evidencia v systéme
  • Verifikácia komponentov interne a u zákazníka
  • Sledovanie životnosti komponentov, hľadanie vhodných náhrad v prípade potreby
  • Participácia na naceňovaní produktu
  • Sledovanie súladu enviromentálnych nariadení, obsahu povolených prvkov v produktoch podľa nariadení a upozornenie v prípade nezhody

Ponuka:
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Kvalitné zaškolenie a ďalšie vzdelávanie - odborné, jazykové
  • Firemné akcie, večierky, organizovanie rodinných športových dní
  • Príspevok do III. piliera
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Ročné prehodnotenie platu
  • Flexibilný pracovný čas
  • Príjemná, priateľská a otvorená komunikácia
  • Základná mzda minimálne 1000,-. Konečná ponuka záleží od praxe kandidáta

Požiadavky:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
elektrotechnické
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
  • Dobrá orientácia v oblasti elektrotechniky - čítanie technickej dokumentácie, znalosť komponentov
  • odborná spôsobilosť elektrotechnikov § 21
  • Komunikatívnosť

Uchádzať adecco/job.cancel

Referenčné číslo AD a0W4I00000AgS04UAF

  • Nitriansky kraj, Levice, Slovakia PP Adecco
  • Specialist
  • Banskobystrický kraj, Harmanec, Slovakia PP Adecco
  • Manager
  • Banskobystrický kraj, Lučenec, Slovakia PP Adecco
  • Manager