Zodpovedajte zopár otázok a majte k dispozícií všetky ponuky na našom webe.

Uchádzať sa o zamestnanie je naozaj veľmi jednoduché.

Môžete vyplniť krátku prihlášku, poslať nám ju a ostatné nechajte na nás. Alebo si vyhľadajte konkrétnu pracovnú ponuku a prihláste sa. Vy si vyberáte.

Je to úplne jednoduché.

Pozrite si všetky ponuky
Registrovať

Čo sa stane po tom ako sa prihlásite?

Predstavte si, že ste nám poslali prihlášku alebo sa uchádzali o prácu. Predstavujete si to? Dobre. Toto je v podstate to, čo bude nasledovať:

Posúdime
Vašu prihlášku

Stretnete
svojho konzultanta

Začnete
vo svojom novom zamestnaní

Často kladené otázky

Nejaké otázky? My Vám radi pomôžeme. Prečítajte si odpovede na otázky, ktoré sú nám často kladené.

Musím zaplatiť Adecco, keď chcem pracovať cez Vašu spoločnosť?

Nie! Ako uchádzača Vás to nebude stáť nič. Ak Vám nájdeme dobrú pozíciu, stále Vás to nič nestojí. Hľadáte pomoc s písaním životopisu? Poradíme. Potrebujete tipy na pohovor? Poskytneme. Kariérne poradenstvo? Všetko čo pre Vás robíme, je absolútne zadarmo.

Ako mi nájdete prácu?

Všetko začína, keď nám pošlete Váš životopis, alebo si nájdete a prihlásite sa na konkrétnu ponuku na našej webovej stránke. Ak ste vhodný kandidát na niektorú z otvorených pozícií, jeden z našich konzultantov si s Vami dohodne stretnutie, aby sme Vás lepšie spoznali.

Budeme sa zaujímať o Vaše pracovné skúsenosti, ambície a kariérne ciele. Môžete nám povedať aj o Vašich záľubách. Pomôže nám to odporučiť Vám tú správnu pozíciu.

Posúdime Vaše referencie a pripravíme Vás na nadchádzajúce interview. A môžete začať pracovať (či už dočasne alebo na trvalo) vo svojej vysnívanej práci.

Dostanem benefity?

Áno, dostanete!

Ako sa prihlásiť?

Máte dve možnosti ako sa uchádzať o zamestnanie – a obidve sú naozaj jednoduché.

Najskôr si môžete prezrieť naše ponuky práce, nájsť jednu (alebo niekoľko), ktoré sa Vám páčia a chceli by ste sa o ne uchádzať a zareagujete sa na ne, alebo môžete vyplniť krátky formulár a konzultant v tej oblasti začne hľadať práve také ponuky, ktoré sa hodia k Vašim skúsenostiam a zručnostiam.