„Spoločenská zodpovednosť je jednou z najdôležitejších oblastí činnosti spoločnosti Adecco.
Snažíme sa konať efektívne, ekologicky, nestranne a udržateľne.
Spoločnosť Adecco prostredníctvom svojich vlastných snáh podporuje šport, umenie a kultúru, vzdelávanie a v neposlednom rade zdravie.“
Snažíme sa konať efektívne, ekologicky, nestranne a udržateľne.
Spoločnosť Adecco prostredníctvom svojich vlastných snáh podporuje šport, umenie a kultúru, vzdelávanie a v neposlednom rade zdravie.

Way to Work

Čo je to Way To Work?
V roku 2013 bolo založené Adecco Way To Work. Hlavné ciele projektu sú:
– Znížiť nezamestnanosť u mladých ľudí
– Zlepšiť uplatnenie mladých ľudí na trhu práce
– Pomáhať riešiť globálny nesúlad talentov

Touto cestou Vám chceme uľahčiť cestu ku práci – dať Vám užitočné rady ako si hľadať prácu a predať Vám skúsenosti, ako si naštartovať pracovnú kariéru.

Prečo to všetko robíme? Predovšetkým preto, aby sme Vám pomohli uskutočniť Vaše sny a predstavy o budúcnosti. A tiež preto, že máme profesionálne know-how a skúsenosti, o ktoré by sme sa s Vami chceli podeliť.

Dovoľujeme si Vám preto predstaviť Way To Work. Pridajte sa k nám a zapojte sa do akcií, ktoré pre Vás pripravujeme. Radi Vás privítame na každej jednej z nich.

 

CEO1Month

Je našim globálnym projektom, kedy ponúkame jedinečnú príležitosť mladým ľudom zistiť, aké to je viesť spoločnosť s viac ako 5 100 pobočkami po celom svete.

Experience Work Day

Zamestnanci skupiny Adecco sa stali mentormi, ktorí sa jedného dňa postavili za celosvetovú vec a poskytli tisíckam mladých ľudí kariérne poradenstvo, ktoré potrebovali na to, aby našli svoju prvú prácu.

Experience Work Day je celosvetovým dňom otvorených dverí spoločnosti Adecco. V tento deň otvárame možnosť všetkým prísť k nám, a vyskúšať si skutočnú prácu našich konzultantov (shadowing).

Win4Youth

Aj Vy chcete plávať, behať alebo bicyklovať pre dobrú vec? Spolu dokážeme zmeniť niekoľko životov mladých ľudí.

Ak si kolega, klient alebo spolupracovník skupiny Adecco, zapoj sa! Je to jednoduché. Preplav, prebicykluj alebo zabehni toľko kilometrov, koľko zvládneš. Tou najdôležitejšou vecou je, že nimi pomôžeš. Prostredníctvom našej Win4Youth aplikácie a web stránky ti budeme rátať kilometre. Spolu dosiahneme skutočnú zmenu.