Spoločenská zodpovednosť je pre nás jednou z najdôležitejších oblastí.
Snažíme sa konať efektívne, ekologicky, nestranne a udržateľne.
Spoločnosť Adecco podporuje vlastnými aktivitami šport, umenie a kultúru, vzdelávanie a zdravie.

Way to Work

Čo je to Way To Work?

V roku 2013 bola založená celosvetová iniciatíva Adecco Way to Work.

Hlavnými cieľmi projektu je:
– znížiť nezamestnanosť mladých ľudí,
– zlepšiť uplatnenie mladých ľudí na trhu práce,
– pomáhať riešiť globálny nesúlad talentov.

Touto cestou vám chceme uľahčiť cestu k zamestnaniu – dať vám užitočné rady, ako si hľadať prácu, a odovzdať skúsenosti, ako naštartovať pracovnú kariéru.

Prečo to všetko robíme?

Predovšetkým preto, aby sme vám pomohli uskutočniť vaše sny a predstavy o budúcnosti. A tiež preto, že máme profesionálne know-how a skúsenosti, o ktoré sa s vami chceme podeliť.

Pridajte sa k nám a zapojte sa do podujatí, ktoré pre vás pripravujeme vždy v máji v slovenských mestách. Radi vás privítame.

CEO1Month

Generálnym riaditeľom počas jedného mesiaca.

CEO1Month je naším globálnym projektom, kde ponúkame mladým ľudom jedinečnú príležitosť zistiť, aké to je, viesť spoločnosť s vyše 5 100 pobočkami po celom svete.

Experience Work Day

Takto nazývame celosvetový deň otvorených dverí spoločnosti Adecco v každej krajine. Ktokoľvek môže k nám prísť a vyskúšať si skutočnú prácu našich konzultantov.

Win4Youth

Chcete plávať, behať alebo bicyklovať pre dobrú vec? Spolu dokážeme zmeniť niekoľko životov mladých ľudí.

Ak si kolega, klient alebo spolupracovník skupiny Adecco, zapoj sa! Je to jednoduché. Preplávaj, prebicykluj alebo zabehni toľko kilometrov, koľko zvládneš. Tou najdôležitejšou vecou je, že každý kilometer pomôže. Prostredníctvom našej Win4Youth aplikácie a webovej stránky budeme rátať kilometre. Spolu dosiahneme skutočnú zmenu.