Stavte na správnu pracovnú silu

Presahujte stanovené ciele. Prekročte očakávania. Porazte konkurenciu. Toto všetko môžete zvládnuť. Len potrebujete viac ako len personálnu agentúru. Potrebujete najlepšiu svetovú sieť zameranú na talenty.

Teraz prejdime k zamestnancom, ktorých potrebuje Vaša spoločnosť.

Koľko zamestnancov potrebujete? Aká má byť náplň ich práce? Za aký čas majú nastúpiť? Či už je to na krátkodobý alebo dlhodobý úväzok, 5000 ľudí alebo 5, sme schopní prísť s plánom, ktorý je ušitý na mieru pre veľkosť a rozpočet vašej spoločnosti. Máme k dispozícií najrozsiahlejšiu databázu vhodných kandidátov – práve pre Vás.

Sme experti v tomto obore.

Permanent Placement

Služba permanent placement pozostáva z náboru, selekcie a odporúčania kandidátov klientovi na hlavný pracovný pomer, pričom kandidát uzatvára pracovnú zmluvu priamo s našim klientom. Táto služba sa zameriava na profesionálov a špecialistov v rôznych oblastiach.

Pre zabezpečenie vysokej kvality náš proces zahŕňa: pre-screening, testovanie, pohovor, overovanie referencií, hodnotenie a poradenstvo pre uchádzačov.

Hodnotiace centrum

Adecco posúdi vlastnosti a kompetencie zamestnancov za účelom podrobného a objektívneho ohodnotenia kandidátových predpokladov pre danú pracovnú pozíciu.

Správa od konzultanta vo forme hodnotenia zahŕňa zhodnotenie schopností, ako aj plán rozvoja a školení jednotlivca.

General Staffing

Potreba dodatočnej pracovnej sily z dôvodov – sezónnosti, neplánovaných udalostí, spustenia nových produktov a oddelení, materských dovoleniek, vzniká v každej spoločnosti.

Adecco svojim odborným a profesionálnym prístupom – vie vyriešiť každú zo spomenutých situácií. Navyše, ako legálnemu zamestnávateľovi, Adecco sa postará o celkový administratívny manažment.

Globálna mobilita

Prichádzame s pomocou pre našich partnerov v oblasti:

  • Zamestnania a rozmiestnenia zamestnancov, z EU a s nie EU obyvateľmi na Slovensku,
  • overovanie diplomov,
  • získanie pracovného povolenia,
  • získanie krátkeho/ dlhého povolenia víz,
  • získanie/predĺženie povolenia na pobyt,
  • získanie certifikátu na povolenie, zúčtovanie pobytu pri príchode/odchode zo Slovenska,
  • obdržanie A1 a S1 formulárov.

Náš tím má k dispozícii relevantné informácie iných národných legislatív.

Tréning

Adecco tréning má celosvetové programy na trénovanie a štrukturálny rozvoj. Naše programy rozvíjame s vedomím najefektívnejšej spolupráce s našimi partnermi.

Adecco tréning ponúka hotové programy pre všetky levely, od ťažkých zručností (technických) až po nižšie (stredný a top manažment). Veríme, že môžeme podporiť našich partnerov po celú kariéru, od zamestnania až po štrukturálny rozvoj.

Hromadný nábor

Masový nábor je proces vyhľadávania, skríningu a výberu veľkého množstva potenciálnych uchádzačov počas krátkeho časového úseku. Táto služba sa využíva najčastejšie v prípadoch, keď klient vstupuje na trh, zavádza nové oddelenie, či službu, prípadne kompenzuje vysokú mieru fluktuácie vo svojej organizácii.

Adecco poskytuje služby masového náboru v rôznych odvetviach a na rôzne typy pozícií. Využíva sa väčšinou pri obsadzovaní administratívnych pozícií, pozícií vo výrobe, financiách, či pre centrá zdieľaných služieb.

Metódy využívané spoločnosťou Adecco zahŕňajú poznanie klientovej organizačnej štruktúry, kultúry, jeho potrieb. Naše bohaté skúsenosti, nám umožňujú sa v čo najväčšej miere prispôsobiť požiadavkám klienta a nájsť vhodných kandidátov.

Adecco Group

The Adecco Group je svetovým lídrom v poskytovaní riešení v oblasti ľudských zdrojov. Máme 50 ročné skúseností a neustále invoujeme a zlepšujeme naše služby.

Pre našich klientov neustále navrhujeme riešenie šité na mieru, s ohľadom aby bol proces nákladovo efektívnejší.

S okolo 34.000 zamestnancami a viac ako 5000 pobočkami, vo viac ako 60 krajinách, Adecco ponúka široký rozsah služieb ľudských zdrojov.

Náš prístup

Chceš vedieť ako nájsť najlepších ľudí, hocikedy a hocikde?

zisti viac

O nás

Radšej by sme sa chceli rozprávať o vás, ale keďže vás to zaujíma prezradíme viac.

zisti viac

Personálne služby

Dočasné pridelenie, permanent placement riešenia, outsourcing riešenia.

Need one or more? Let’s talk.

zobraz naše služby

Kontakt

Pobočky

Find your nearest branch.

nájdi pobočku

Naši klienti

Potrebujete poradiť?

28/10/2016

ADECCO GROUP RANKED 7 TH

31/08/2016 in Press Releases

ADECCO GROUP PUBLISHES CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY

ADECCO GROUP PUBLISHES CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY REPORT 2015/2016 Zurich, Switzerland, August 29, 2016: The Adecco Group, the world’s leading provider of Human Resources, is pleased to inform you that the Group's…
Read More
Zobraziť všetky

Hľadáš si prácu?

Hups. Táto stránka je pre zamestnávateľov. Presmerujeme Vás na ponuky práce.

nájdi si prácu, teraz!