Stavte na správnu pracovnú silu

Presahujte stanovené ciele. Prekročte očakávania. Porazte konkurenciu. Toto všetko môžete zvládnuť. Len potrebujete viac ako len personálnu agentúru. Potrebujete najlepšiu svetovú sieť zameranú na talenty.

Pohovorme si o tom, koho potrebujete

Koľko zamestnancov potrebujete? Aká má byť náplň ich práce? Kedy ich potrebujete? Či už je to na krátkodobý alebo dlhodobý úväzok, päť alebo päťtisíc ľudí, ponúkame vám plán priamo pre vás.

A, samozrejme, v rámci rozpočtu, ktorý sa dá kedykoľvek upraviť smerom nadol aj nahor. Potom sa ponoríme do našej rozsiahlej databázy uchádzačov – rozsiahlejšej, ako má ktorákoľvek iná agentúra, a ihneď vám zabezpečíme skvelých ľudí.

Na tieto služby sme skutočnými odborníkmi

Permanent Placement

Služba Permanent Placement pozostáva z náboru, selekcie a odporúčania kandidátov klientovi na hlavný pracovný pomer, pričom kandidát uzatvára pracovnú zmluvu priamo s klientom. Táto služba sa zameriava na profesionálov a špecialistov v rôznych oblastiach.

Aby sme zabezpečili vysokú kvalitu, náš proces zahŕňa skríning, testovanie, pohovor, overovanie referencií, hodnotenie a poradenstvo pre uchádzačov.

Hodnotiace centrum

Posúdime vlastnosti a kompetencie zamestnancov prostredníctvom širokej škály techník relevantných konkrétnemu pracovisku. Cieľom je, aby sme podrobne a objektívne zhodnotili predpoklady kandidáta na danú pracovnú pozíciu a zároveň nastavili individuálny profesionálny rozvoj.

Správa od konzultanta zahŕňa hodnotenie schopností aj plán rozvoja a školení jednotlivca.

General Staffing

Potreba dodatočnej pracovnej sily z dôvodov sezónnosti, neplánovaných udalostí, spustenia nových produktov a oddelení alebo materských dovoleniek vzniká v každej spoločnosti.

Adecco svojím odborným a profesionálnym prístupom rieši každú z týchto situácií. Navyše ako legálny zamestnávateľ sa postaráme o úplný administratívny manažment.

Globálna mobilita

Prichádzame so službou pre našich klientov v oblasti zamestnania zamestnancov z Európskej únie aj mimo Európskej únie na Slovensku:

  • overovanie diplomov,
  • získanie pracovného povolenia,
  • získanie krátkodobých/dlhodobých vízových povolení,
  • získanie/predĺženie povolenia na pobyt,
  • zúčtovanie pobytu pri príchode a odchode zo Slovenska,
  • získanie formulárov A1 a S1.

Náš tím má k dispozícii relevantné informácie národných legislatív krajín EÚ aj mimo EÚ.

Tréning

Adecco má celosvetové programy na tréning a rozvoj zamestnancov. Tieto moduly rozvíjame na princípe najefektívnejšej spolupráce s našimi klientmi.

Adecco tréning ponúka programy pre všetky úrovne, od technických zručností až po stredný a top manažment. Sme presvedčení, že môžeme podporovať našich partnerov počas celej kariéry, pri hľadaní zamestnania a aj v rozvojových programoch.

Hromadný nábor

Hromadný nábor zahŕňa proces vyhľadávania, skríningu a výberu veľkého množstva potenciálnych uchádzačov v krátkom časovom období. Táto služba sa najčastejšie využíva, keď klient vstupuje na trh, zavádza nové oddelenie či službu, prípadne kompenzuje vysokú mieru fluktuácie.

Adecco poskytuje služby náboru v rôznych odvetviach a na rôzne pracovné pozície. Využívajú sa väčšinou pri obsadzovaní pozícií v administratíve, vo výrobe, financiách či pre centrá zdieľaných služieb.

Naše procesy zahŕňajú poznanie organizačnej štruktúry, kultúry a potrieb klienta. Dlhoročné bohaté skúsenosti nám umožňujú vynikajúco porozumieť požiadavkám klienta a nájsť vhodných kandidátov.

Adecco Group

Adecco Group je svetovým lídrom v poskytovaní personálnych služieb.

Sila skupiny Adecco spočíva v portfóliu špecializovaných značiek, 50-ročných skúsenostiach a neustálych inováciách.

„Posilňovať schopnosti ľudí a výkon ekonomiky a obohacovať spoločnosť“

Adecco Group

34 000 zamestnancov,

5 100 pobočiek,

60 krajín

Náš prístup

Chcete vedieť, ako nájsť najlepších ľudí kedykoľvek a kdekoľvek?

Zistite viac

O nás

Radšej by sme sa rozprávali o vás, ale ak vás to zaujíma, prezradíme viac o sebe.

Zistite viac

Personálne služby

Dočasné pridelenie, Permanent Placement, outsourcing.

Naše služby

Kontakt

Vyhľadajte našu pobočku alebo zavolajte.

Pobočky

Naši klienti

Potrebujete poradiť?

28/10/2016

ADECCO GROUP RANKED 7 TH

31/08/2016 in Press Releases

ADECCO GROUP PUBLISHES CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY

ADECCO GROUP PUBLISHES CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY REPORT 2015/2016 Zurich, Switzerland, August 29, 2016: The Adecco Group, the world’s leading provider of Human Resources, is pleased to inform you that the Group's…
Read More
Zobraziť všetky

Hľadáte zamestnanie?

Hups! Táto stránka je pre zamestnávateľov. Presmerujeme vás na ponuky práce.

Nájdite si prácu, teraz!